3 вересня на стадіоні «Авангард» відбудеться відкриття майданчиків для петанку

3–4 вересня на ужгородському стадіоні «Авангард» пройде Чемпіонат України з петанку серед клубів.

Це сьомий Чемпіонат України в цьому форматі і єдиний Чемпіонат України, який ми можемо провести цього року. Він одночасно є відбором на Чемпіонат Європи серед клубів 2023.

Приблизно 70 учасників із різних куточків України.

У суботу, 3 вересня, гратимуть відбіркові. Система: дві групи, всередині кожної групи – кругова система. Із групи виходить по дві команди. У неділю, 4 вересня, – півфінал та фінальна гра. Буде проведена також група Б за круговою системою.

Формат цього змагання є цікавим та складним одночасно, спортсмени гратимуть різні дисципліни: тет-а-тети, дуплети, триплети. За правилами від кожного клубу мають бути зареєстровані не менше 6 осіб, із них мінімум одна особи має бути іншої статі. Тобто участь братимуть чоловіки і жінки.

ДОВІДКА: це перший Чемпіонат України з петанку, який приймає Ужгород. Таке право виборов Ужгородський петанк-клуб, ставши чемпіоном серед клубів минулого року. Заради цього зробили майданчики для петанку на стадіоні «Авангард». Важливим є те, що ці нові майданчики – найбільший суцільний майданчик в Україні станом на сьогодні, зроблений за відповідними технологіями. На них планується проводити не лише офіційні всеукраїнські та міжнародні змагання в Ужгороді, а й тренування, зокрема дітей. Знаємо, що на території Закарпатської області нині перебуває велика кількість ВПО. Для них та для усіх мешканців, особливо дітей, на цих майданчиках будуть організовуватися тренінги, майстер-класи та змагання.

Організатори:

Громадська спілка «Федерація петанку України».

Президент – Олена Колодій.

Громадське об’єднання ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ „ФЕДЕРАЦІЯ ПЕТАНКУ УКРАЇНИ” ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ. Керівник – Петро Гойс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *