Чемпіонат України з петанку на нових майданчиках стадіону «Авангард» (ФОТО, ВІДЕО)

Це відносно молодий клуб, був створений у 2019 році, але стрімко розвивається і росте. Ця перемога на Чемпіонаті – перша для Кошових і цілком заслужено. Хоча боротьба за першість не була легкою.

У півфіналі зустрілися клуби «Кошовий» та «Ужгород». За результатами усіх дисциплін у зустрічі Кошові отримали абсолютну перемогу в триплетах, заробивши 10 очок. У дуплетах перевага була за Ужгородом: 6 очок у господарів до 3 очок львів’янам. Усе вирішувалося в тет-а-тетах. Для Ужгорода важливо було виграти всі тет-а-тети, проте Кошові отримали 3 перемоги і таким чином пройшли до фіналу з загальним рахунком зустрічі 19:12.

Друга пара: Київ – харківський петанк-клуб Таббі завершили свою зустріч із таким самим рахунком 19:12. У триплетах Київ отримав абсолютну перевагу, вигравши обидві гри. Дуплети, як дисципліну, взяли Таббі, проте одна команди таки поступилася киянам. У тет-а-тетах, як і в першій парі, перемоги розділилися порівну: 3 на 3.

Третє місце розігрували Таббі та господарі Чемпіонату – Ужгородський петанк-клуб. Ігри були принципові для обох команд і до останнього не було зрозуміло, хто переможе. Триплети розділилися порівну. Дуплети взяли Таббі з рахунком 6:3. І на тет-а-тетах Ужгороду треба було брати 4 перемоги з шести, щоб виграти. До останньої кулі була інтрига, яка завершилася перемогою Ужгорода.

Зустріч за перше місце і за право представляти Україну на Чемпіонаті Європи серед клубів 2023 теж не була «в одні ворота». Спортсмени обох клубів боролися до останнього. Триплети поділили порівну. Дуплети – 6:3 на користь Кошових. І тет-а-тети – порівну. За підсумками зустрічі Кошові виграли з рахунком 17:14 і стали вперше в історії свого клубу Чемпіонами України. Із чим ми вітаємо льв’ян і бажаємо ще більших перемог!

Срібло взяли столичні спортсмени петанк-клубу «Київ». Бронза – у господарів змагань – «Ужгородського петанк-клубу». Змагалися клуби з Харкова, Ніжина, Києва, Львова та Ужгорода.

Змагання провели 3-4 вересня в Ужгороді на новеньких майданчиках, які облаштували на головній спортивній арені міста – стадіоні «Авангард». Майданчик найбільший в Україні, який вміщує 15 доріжок 15х4 метри, збудований за спеціальною технологією.

Ужгород приймав Чемпіонат України з петанку вперше, тому готувалися до нього всім містом. Звісно, під час війни це не легко, проте маленькі перемоги принесуть нашій країні найбільшу. Велика подяка місту Ужгород, усім організаторам, а особливо – спортсменам за принциповість, спортивну конкуренцію, за круті моменти під час гри, каро та поінти на кошонет.

Ті, без кого цей чемпіонат не відбувся би:

– міський голова Ужгорода Богдан Андріїв;

– заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай;

– директор КП «Стадіон «Авангард» Віктор Качур;

– супермаркет «Дастор»;

– благодійник Роланд Цебер;

– професійна медична лабораторія «ONELAB»;

– Олександр Анталовці та його хлопці;

– Андрій Ганусич;

– Ігор Запорожець;

– Власта Височанська;

– Тетяна Гілладе;

– Емілія Гроза;

– Ігор Сехін;

– Петро Гойс;

– Олена Колодій.

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *