Директора стадіону «Авангард» Віктора Качура відзначено Почесною грамотою обласної ради

Сьогодні у Закарпатській військовій адміністрації відбулось урочисте відзначення Дня фізичної культури і спорту.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесною грамотою обласної ради відзначено директора комунальної установи «Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради» Віктора Качура.

Зазначимо, що Віктор Миколайович цю відзнаку заслужив, адже перебуваючи на займаній посаді (офіційно із лютого 2022 р.) трохи більше року, досяг вагомих результатів у роботі щодо благоустрою території спортивного комплексу. А його нова команда втілює та активно генерує ідеї щодо подальшого розвитку стадіону.

Головна ідея Віктора Качура, яку він втілює у життя – мультифункціональність спортивного комплексу, тобто його використання для різних видів спорту та організації масових культурно-дозвільницьких заходів.

Навіть в умовах воєнного стану робота із благоустрою ведеться. Про це свідчить і оновлений вигляд стадіону. Приємно відзначити, що протягом 2022 року на стадіоні встановлено майданчик кросфіт-центру, який окрім головного призначення – фітнес-вправ, має ще й стіну для тренувань із скелелазіння. Реалізовано соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України». Нещодавно відкрито майданчики з петанку, збільшено місця для паркування. А у планах – ще більше спортивних локацій.

Колектив стадіону «Авангард» вітає Віктора Миколайовича із відзнакою та бажає втілення задуманих проєктів на головній спортивній арені краю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *