Керівники Міністерства молоді та спорту України та НОК України на стадіоні «Авангард»

Про легку атлетику та спорт в цілому в реаліях, які зараз в нашій країні, гуманітарну допомогу спортсменам, перспективи тренувань та змагань – теми, які днями обговорили керівники Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України і стадіону «Авангард».

Зустріч пройшла у неформальній атмосфері на головному стадіоні області.

Вадим Гутцайт – Міністр молоді та спорту України – констатував, що у нинішніх реаліях працювати психологічно складно, але просто необхідно. Так само, як і бути впевненим – скоро війна закінчиться перемогою нашої держави. Пан Гутцайт також додав, що після перемоги у війні з агресором з’явиться ряд нових програм, які будуть, перш за все, спрямовані на відновлення територій, що постраждали від військової атаки. Але й про Ужгород, зокрема про задумані проєкти на міському стадіоні – не забудуть.

Сергій Бубка, президент НОК України, наголосив, що надалі важко буде знаходити кошти на фінансування спорту, адже головний пріоритет керівництва країни – зберегти Державу. По закінченню війни кошти на спортивне життя, як один із варіантів, варто шукати у міжнародних донорів. У своїй промові він також передав слова підтримки українцям від Томаса Баха, президента Міжнародного олімпійського комітету.

Олена Говорова, член Виконкому НОК України, розповіла про надану гуманітарну допомогу від міжнародних федерацій. Наголосивши, що МОК, велика кількість НОКів, Міжнародні федерації та національні федерації вже розпочали різноманітні ініціативи щодо підтримки олімпійської спільноти та спортивного руху України.

Віктор Качур, директор КУ «Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради», розповів про перспективи розвитку спорткомплексу, зокрема – плани будівництва на території басейну, льодового палацу, легкоатлетичного манежу. Але, на жаль, все доводиться відкласти через війну, яку розв’язав підступний сусід.

Пан Качур також наголосив, що нарешті вдалося документально об’єднати усі землі в межах існуючої огорожі стадіону в одну земельну ділянку, цільове призначення якої – будівництво та обслуговування спортивних споруд. Йдеться про площу більше 11 гектарів. Ця обставина є додатковою гарантією, що землі стадіону призначені лише для спорту, а відтак це ще одна обставина, що дозволить брати участь у майбутніх проєктах будівництва та розвитку спортивної інфраструктури.

У рамках зустрічі Віктор Качур організував гостям із Києва й екскурсію стадіоном, показавши наочно, що вже вдалося зробити, що робиться зараз і що планують у майбутньому.

Прес-служба стадіону «Авангард»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *