Координаційний центр УАФ провів чергову нараду

На стадіоні «Авангард» в Ужгороді відбулася робоча нарада за участю представників Координаційного центру Української асоціації футболу та Закарпатської обласної військової адміністрації.
Участь у нараді взяли президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко, перші віце-президенти національної асоціації Олег Протасов і Вадим Костюченко, заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, голова Луганської обласної асоціації футболу Ігор Шопін та керівники підрозділів УАФ.
Учасники наради обговорили поточну діяльність Координаційного центру УАФ, його взаємодію з регіональними центрами та гуманітарними хабами, які функціонують у різних областях, співпрацю з обласною військовою адміністрацією Закарпаття в частині організації логістики евакуації юних футболістів із зони бойових дій і їхнього розміщення на Закарпатті, а також питання передачі гуманітарних вантажів, які надходять від закордонних партнерів УАФ, сім’ям, що постраждали від війни, лікарням та військовим, які захищають нашу державу.
Серед іншого, на нараді також ішлося про організацію навчально-тренувальних зборів та матчів національних збірних України. Зокрема, представник ОВА запевнив у готовності й надалі всебічно сприяти в отриманні необхідних дозволів і перетині кордону для збірних, а також у питаннях отримання Координаційним центром УАФ гуманітарних вантажів, які надходять від УЄФА, ФІФА та інших національних асоціацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *