На «Авангарді» відбувся черговий Виконком Закарпатської асоціації футболу (ФОТО)

Конференц-зал головної спортивної арени області приймав третє засідання Виконкому Закарпатської асоціації футболу та Ради президентів футбольних клубів Закарпаття за участю обласного керівництва.

У спільному засіданні взяв участь очільник ОВА Віктор Микита, який підкреслив: «Наша спільна позиція – чемпіонат з футболу і Кубок Закарпаття мають стартувати попри воєнний стан».

Для цього повинні бути обладнані укриття, проведені інструктажі, обмежена присутність глядачів тощо.

«З часів Другої світової війни футбол в області жодного разу не припиняв свою діяльність. Не припинить і зараз. Тому рішення ухвалено. Ми розпочинаємо офіційні змагання з футболу», – резюмував голова Закарпатської ОВА.

Під час засідання директор стадіону «Авангард», заступник голови ЗАФ Віктор Качур, повідомив, що є можливість проводити ігри обласного аматорського чемпіонату також і на нашому стадіоні, який повністю відповідає вимогам «Додаткових заходів безпеки для організації проведення футбольних матчів в умовах воєнного стану».

Як зазначив Віктор Миколайович, відновлення обласного футболу дуже важливе для підняття бойового духу закарпатців, ми готові показати, що українці незламні і продовжують уболівати та змагатись, навіть під час війни. Проте наголосив, що усі футбольні матчі проводитимуться на території України, без глядачів, з дозволу місцевих військових адміністрацій та з обов’язковим дотриманням всіх правил безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *