На «Авангарді» відбувся дитячий турнір пам’яті Володимира Пінковського

Сьогодні на ужгородському стадіоні «Авангард» фінішував VII турнір із мініфутболу серед дитячих команд пам’яті відомого закарпатського футболіста та дитячо-юнацького тренера.

Змагалися 13 закарпатських команд. Це – хлопці 2013 року народження. Утім, брали участь у баталіях і на рік молодші та поза конкурсом на рік старші колективи. Юні суперники грали за коловою системою в підгрупах. Переможці формували фінальні групи. І вже після цього вирішувалася остаточно доля місць на турнірі.

У підсумку третьою фінішувала команда «СДЮСШОР 2014». Її тренує відомий у минулому футболіст, племінник Володимира Пінковського В’ячеслав. Друге місце посіло «Сузір’я» зі Сваляви під керівництвом наставника Мирона Гуловича. І найкращою стала команда Володимира Мухлиніна «FSG сині» (Ужгород).

У церемонії нагородження взяли участь заступник міського голови, очільник Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, удова Марія Пінковська, донька Марина Карпинець, онуки. Окремо від команд нагородили кращих гравців у номінаціях: