На Закарпатті реалізують програму «Здорова Україна»

Зробити здоровий спосіб життя частиною національного менталітету… Над реалізацією такої амбітної мети покликана працювати програма Президента «Здорова Україна». Вона передбачає створення в територіальних громадах умов для фізичної активності громадян шляхом побудови спеціальних спортивних майданчиків та активних парків.

Вищназвану програму втілюють у життя й на Закарпатті. З відповідною місією в область прибув заступник міністра молоді та спорту Матвій Бідний. Він побував на вже готовому майданчику в селі Невицьке Ужгородського району. Побаченим гість залишився задоволеним і сподівається на появу нових таких локацій.

Програма зацікавила депутатський корпус Ужгорода. Адже за нею без значних капіталовкладень можуть займатися люди незалежно від віку. Стимулом занять слугуватиме можливість переглядати відеоуроки під кожен вид навантажень, змагатися між собою шляхом залучення до груп у кіберпросторі та подолання певних рівнів активності. Інструктори допоможуть правильно розпочати тренування.

Проблему подальшої реалізації програми в обласному центрі із М.Бідним обговорив Віктор Качур, депутат Ужгородської міської ради, директор КУ «Стадіон «Авангард». Такі майданчики повинні з’явитися і в Ужгороді. Наразі вивчають місця для їх встановлення з охопленням якомога більшої кількості осіб для занять. Серед можливих локацій – і стадіон «Авангард».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *