На JAVELIN CUP вправлялися у військовій, спортивній та медичні майстерності

Змагання з велобіатлону, метання гранат, збирання та розбирання автомата на швидкість та заняття з невідкладної медицини… Усе це разом коротко: JAVELIN CUP. Назву військово-спортивно-патріотичному заходу в Ужгороді обрали невипадково. Як зазначив Іван Балашов, начальник відділу в Закарпатській області Міністерства у справах ветеранів України, у такий спосіб віддали данину американському протитанковому ракетному комплексу, який допоміг вистояти в першій навалі російських військ.

Підтримати захід виявили бажання численні організатори. Серед них і колектив стадіону «Авангард». Зокрема, Віктор Качур, директор КУ «Стадіон «Авангард» зауважив: меседж головної спортивної арени області на 2022 рік – мультифункціональність, бажання поєднати під одним дахом якомога більшу кількість видів спорту й створити в такий спосіб здорову атмосферу. І це вдалося.

Вищесказане підтвердили й самі учасники. Хтось із них уперше брав участь у подібних заходах. А хтось і вже мав початковий досвід у подібних заняттях. Скажімо, пані Тетяна з Ужгорода зазначила, що було нестандартно, цікаво, з настроєм. Також для умов воєнного часу отримано важливий життєвий досвід.

Отож колектив «Авангарду» й надалі планує влаштовувати подібні заходи та залучати якомога більшу кількість учасників.

Володимир Тарасюк

Більше фото на нашій сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *