На стадіоні «Авангард» обговорили подальший розвиток обласного футболу (ФОТО)

8 лютого у конференц-залі ужгородського стадіону «Авангард» відбулось розширене засідання виконавчого комітету Закарпатської асоціації футболу та Ради президентів футбольних клубів області.

У роботі засідання, незважаючи на щільний робочий графік, узяв участь і голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, чим засвідчив: влада за те, аби молодь займалася спортом і в умовах війни. Адже здорові люди потрібні і для захисту своєї Батьківщини, і для роботи в мирний час.

Власне ж засідання відбувалося під головуванням очільника Закарпатської асоціації футболу Івана Дурана. Зважаючи на особливості воєнного стану, кількість команд, які вирішили взяти участь у першості (а на сьогодні це приблизно по 6 колективів у Східній і Західній зонах) було вирішено старт Зимової першості перенести. Зокрема, із лютого, як попередньо передбачалося, на 5 березня. До 26 числа цього місяця клубам необхідно подати заявкові листи зі списком 22 футболістів та 3 офіційних представників (не беручи до уваги президентів ФК) з урахуванням тренера та лікаря.

Присутні на зібранні також обговорили організаційні, технічні, фінансові та інші питання, пов’язані з проведенням перших у році офіційних змагань. Так, оскільки турнір знову заплановано благодійним (кошти й цього разу перерахують на потреби ЗСУ), то внески від команд вирішили збільшити із 5 до 10 тисяч гривень.

Представники ФК спільно з керівництвом ЗАФ погодили, що в Зимовій першості можуть брати участь футболісти, яким на момент матчу виповниться не менше ніж 16 років. Також (у разі згоди грати за новими термінами) дозволили поза конкурсом виступати командам «Хуста» (можливо, навіть двома складами) та «Минаю» U-17.

Водночас футбольні фахівці зійшлися на думці: ретельно стежитимуть за ситуацією в області та країні й надалі та в разі потреби діятимуть відповідно, але з бажанням розвивати футбол і за таких складних умов. Адже раніше чи пізніше, але війна завершиться нашою перемогою, а гру № 1 потрібно підтримувати, щоб потім не піднімати її з колін чи тим паче відкопувати з небуття…

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *