Нова айдентика

Спортсмен в русі та ключові форми стадіону – такі елементи віднедавна на оновленому логотипі ужгородського муніципального стадіону «Авангард». Про це днями на пресконференції розповіли в.о. директора комунальної установи Віктор Качур та арт-директор креативної агенції «UzhnetBrand» Дарія Желем.

Зі слів керівника стадіону, сьогодні заплановано встановлення кількох спортивних об’єктів на території «Авангарду», тож розробка логотипу та фірмовго стилю для майбутнього брендування спортивної інфраструктури саме на часі. Розробити айдентику на волонтерських засадах для муніципального стадіону Ужгорода зголосилися в креативній агенції Uzhnet BRAND – SMM Ужгород.

Як зазначила Дарія Желем, розроблені також скорочені версії логотпу, фірмові кольори, дизайн вивіски та фірмовоїї документації, створено 3D об’єкт інфраструктури стадіону, а за основу елементів айдентики взято форми об’єктів стадіону, зокрема – футбольного поля, бігових доріжок, арок на вході в стадіон. Також у креативній агенції розробили іконки окремих видів спорту, заняття якими вже чи найближчим часом буде доступно на стадіоні. Оновлене брендування «Авангарду» уже є і на сторінках соцмереж «Фейсбук» та «Інстаграм» та згодом буде представлено на сайті стадіону, який зараз в процесі розробки.

Віктор Качур нагадав, що уже залито бетонну основу для встановлення кросфіт-центру, який буде відкрито незабаром. Також пан Віктор анонсував, що найближчими днями спорткомплекс відвідає керівництво Національної федерації України з водного поло – для обговорення запуску будівництва на території стадіону басейну. Є на сьогодні домовленості про будівництво легкоатлетичного манежу. Частина території стадіону – де нині розміщена ковзанка – відведена під будівництво льодового палацу в рамках загальноукраїнської програми. Також є домовленості щодо розміщення на «Авангарді» майданчику для гри у петанк.

Віктор Качур наголошує, що важливо, аби кожен клаптик земельної ділянки муніципального стадіону використовувався раціонально, відтак уже зараз території, які роками в силу різних причин були недоглянуті чи поросли чагарниками – нині очищаються для майбутніх об’єктів спортивної інфраструктури.

Щодо легкоатлетичних доріжок стадіону, то вони надаються для безоплатного користування любителям бігу у ранкові та вечірні години. Найближчим часом для зручності бігунів бігові доріжки освітлюватимуться у темну пору доби.

Загалом керівництво стадіону поставило за мету перетворення стадіону ужгородської громади на повноцінний спортивний комплекс, а також місце для проведення заходів дозвілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *