Обговорили ідею будівництва на «Авангарді» сучасного басейну

На головний стадіон Ужгорода 10 грудня завітали важливі гості із Києва – президент Національної Федерації водного поло України Олександр Свіщов та державний тренер національної збірної команди України з водного поло Віталій Лісун. Разом з ними відвідав спорткомплекс і голова Федерації водного поло Закарпаття Віктор Пушавер.

В.о. директора комунальної установи «Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради» Віктор Качур провів для гостей екскурсію спорткомплексом та показав конкретне місце, де є бачення розміщення басейну. Наразі це – на вільному просторі в районі північної та східної трибун, яке нещодавно було очищено від чагарників.

Опісля гості, керівництво стадіону та представники міської ради – профільний заступник міського голови Василь Гомонай, секретар міськради Арсен Мелкумян, – продовжили свою зустріч у стінах мерії, аби детальніше обговорити ідею будівництва на «Авангарді» сучасного басейну.

Попередньо домовилися – Федерація бере на себе лобіювання втілення проєкту на рівні Міністерства молоді та спорту, а міська рада Ужгорода – відповідає за розробку проєктно-кошторисної документації.

Принципова домовленість сторін – басейн повинен мати розмір 50 на 25 метрів та забезпечувати можливість занять п’ятьох олімпійських водних видів спорту.

Перший крок до функціонування водної споруди на «Авангарді» – зроблено!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *