Проєкт льодової арени – уже в адміністрації «Авангарду»

Адміністрація комунальної установи «Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради» отримала у своє розпорядження типовий проєкт будівлі майбутньої Льодової арени. Про це поінформував директор установи Віктор Качур.

16 лютого щодо реалізації проєктів льодових арен в Україні пройшов селектор із представниками обласних держадміністрацій, директора регіональної політики Офісу президента України Сергія Трусова, голови Федерації хокею України Георгія Зубка. З боку нашої області до селектору долучилися, зокрема, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк та голова Федерації хокею області Василь Ябрик.

«Наступне завдання – знайти проєктанта, який прив’яже типовий проєкт до конкретної земельної ділянки, яка визначена у нас на стадіоні, – зазначає Віктор Качур. – На це поставлений конкретний термін – 30 днів. Опісля дані будуть передані для того, аби шукати вже виконавця по будівництву самої арени”.

Нагадаємо, на головному стадіоні Ужгорода місце для Льодової арени зарезервовано в районі колишнього футбольного поля №4 – паралельно до напряму вулиці Івана Франка. Якщо реалізація проєкту піде по плану, Ужгород може мати приміщення сучасної Льодової арени уже до кінця цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *