УАФ спланував напрямки роботи

На ужгородському стадіоні «Авангард» координаційний центр УАФ провів чергову підсумкову нараду та спланував напрямки роботи.
У робочій зустрічі взяли участь президент асоціації, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко, перші віце-президенти УАФ Вадим Костюченко, Анатолій Демяненко та Олег Протасов виконавчий директор УПЛ Євген Дикий, голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран та керівники підрозділів УАФ.
Нагадаємо, Координаційний центр Української асоціації футболу працює починаючи з 24 лютого, а нині базується в Ужгороді.
Основними завданнями Координаційного центру Української асоціації футболу є забезпечення функціонування УАФ та її членів в умовах воєнного стану, комунікація з УЄФА, ФІФА, ФІФПро та членами футбольної родини УАФ, забезпечення гуманітарною допомогою цивільного населення України, зокрема, дітей, що постраждали від війни, сприяння в питаннях евакуації із зон ведення бойових дій представників футбольної родини УАФ.
У межах координаційного штабу функціонує кол-центр, який приймає дзвінки від представників футбольної спільноти України та обробляє запити щодо необхідної допомоги й підтримки.
Контактний телефон: 0 800 331 016.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *