УПЛ стартувала на «Авангарді»

Українська прем’єр-ліга розпочала ходу нового чемпіонату в умовах війни чотирма поєдинками.

На стадіоні «Авангард» відбувся матч першого туру чемпіонату України з футболу серед команд VBET Ліги. У футбольному поєдинку зійшлися команди «Зоря» (Луганськ) та «Ворскла» (Полтава).

В урочистому відкритті узяли участь начальник Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, міський голова Богдан Андріїв, перший віцепрезидент Української асоціації футболу Анатолій Дем’яненко, голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, директор стадіону «Аванганд» Віктор Качур.

Міський голова Богдан Андріїв привітав присутніх із Днем Державного Прапора, прийдешнім Днем Незалежності України, побажав перемоги та миру. Крім того, вручив грамоту Ужгородської міської ради інструктору-методисту з фізичної культури і спорту комунальної установи «Стадіон «Авангард», майстру спорту СРСР з велоспорту Марії Забруцькій за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 80-річчя.

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» луганська «Зоря» здолала полтавську «Ворсклу» – 3:1. Цей матч відзначився непорозумінням щодо трансляції. Право на показ виграла «Setanta Sports» як єдиний транслятор УПЛ. Водночас чотири клуби «Динамо», «Дніпро-1», «Рух» та «Зоря» інформували, що безкоштовно їх домашні ігри транслюватимуть канали медіагрупи «1+1». У підсумку знімальну групу «Setanta Sports» не допустили на поєдинок. Тепер справою займеться дисциплінарний комітет УАФ.

Та головне, що новий чемпіонат УПЛ усе ж стартував. І цим потрібно завдячувати насамперед нашим збройним силам…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *