Ужгород уперше приймає чемпіонат України з петанку серед клубів (ФОТО)

Таке право виборов Ужгородський петанк-клуб, ставши чемпіоном серед клубів минулого року. Заради цього зробили майданчики для петанку на стадіоні «Авангард» Ужгородської міської ради. Ці нові майданчики – найбільший нині суцільний майданчик в Україні, зроблений за відповідними технологіями.

Урочисте відкриття турніру відбулося сьогодні на стадіоні «Авангард». Учасників привітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай, депутат міської ради, директор стадіону «Авангард» Віктор Качур, президент Федерації петанку України Олена Колодій та керівник обласної Федерації петанку Петро Гойс.

Богдан Андріїв у своєму вітальному слові відзначив, що радий, що Ужгород приймає такі змагання. «Мені приємно, що ми також відкриваємо новий майданчик для петанку, який зробили завдяки керівнику стадіону Віктору Качуру. Думаю, що вдасться облаштувати й місця для глядачів. Бажаю хорошої гри, об’єктивного суддівства і перемоги найсильнішій команді, яка представлятиме Україну на чемпіонаті Європи», – сказав Богдан Євстафійович.

«Стадіон має бути відкритий для всіх видів спорту – це наш меседж на 2022 рік. Війна внесла корективи і в нашу роботу, але ми намагаємося робити все, щоб продовжити роботи із розвитку спортивної інфраструктуру», – сказав директор «Авангарду» Віктор Качур.

Петро Гойс зазначив, що завдяки підтримці Ужгородської міської ради та керівництва стадіону у петанкістів з’явилися стаціонарні майданчики, де планують проводити офіційні всеукраїнські та міжнародні змагання, а також тренування, тренінги й для дітей.

За результатами відбіркових ігор місця в групах розмістились так:

Група 1

Перше місце з 2ма перемогами – львівський клуб Кошовий

Друге місце – харківські Таббі

Третє місце – харківські Феір плей

Група 2

Перше місце з 3-ма перемогами – клуб Київ

Друге місце 2 перемоги – Ужгород

Третє місце 1 перемога – Ніжин

Четверте місце – перший закарпатський

Завтра півфінал: Кошовий – Ужгород

Київ – Таббі

Гратимуть також і групу Б

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *