В Ужгороді реалізують проєкт «Активні парки – локації здорової України»

Відповідно до програми Президента «Здорова Україна» триває реалізація проєкту «Активні парки – локації здорової України». Він покликаний створити умови для фізичної активності громадян та популяризувати здоровий спосіб життя. Відтепер після візиту на Закарпаття заступника міністра молоді та спорту Матвія Бідного такі можливості створені в Ужгороді. Зокрема, на стадіоні «Авангард».

На перший погляд, це звичайний багатофункціональний спортмайданчик. Та він «розумний». Після генерації к’юаркоду легко діяти за підказками. Зокрема, і подивитися поради фахівців, як правильно виконувати те чи інше завдання. Обираючи рівень початківця чи вже досвідченого спортсмена, можна фізично вдосконалюватися крок за кроком у вправах на координацію, силу, витривалість. Закладений у тіні дерев активний парк постійно приймає відвідувачів. Особливо молодь.

Як зазначив директор КУ «Стадіон «Авангард» Віктор Качур, вигоду для відвідувачів розташованої поруч із кросфітцентром локації оцінили. І в подальшому планують розвивати. Зокрема, за найпершої ж змоги доповнюватимуть новими снарядами або тренажерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *