Юні футболісти набирались досвіду на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 7 травня, на стадіоні «Авангард» відбулись товариські ігри між ужгородцями та киянами.

Завдяки чудовим контактам із керівництвом СДЮСШОР (Ужгород), зокрема її очільником Вадимом Дьордьом, київські команди хлопців і дівчат приїхали до обласного центру Закарпаття на товариські матчі. Спаринг запропонували представники столичного клубу. Вони проводять збори в сусідній області. Для ужгородських команд матчі стали важливими в плані набуття ігрового досвіду.

На перерву учасники матчів пішли за рахунку 1:1 для закарпатських хлопців 2009 року народження і 0:2 для старших наших дівчат. Але тренери господарів лишилися задоволеними побаченим на полі.

На жаль, другий тайм команди не змогли зіграти. На заваді стала затяжна тривога. Отож футбол вийшов «тривожним» і «напівфутболом». Та головне – усі живі й здорові. А спаринги ще будуть!